اعلام حمایت رسمی آیت‌الله مهدوی از مجمع نیروهای انقلاب اصفهان+ فیلم

به گزارش پایگاه خبری ندای اصفهان، عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حمایت ما از مجمع نیروهای انقلاب است که متشکل از ۴۰ گروه انقلابی است.

آیت‌الله سید ابوالحسن مهدوی امروز در جمع اعضای مجمع نیروهای انقلاب اصفهان ضمن تبریک میلاد کریمه اهل بیت اظهار داشت: در بحث انتخابات چندین نکته قابل توجه است که اولین مورد آن حضور حدأکثری است و دشمنان از آن نگران هستند و دوستان باید برای آن تلاش کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: مقام معظم رهبری در ابتدا به صاحبان سخن نافذ فرمودند که برای حضور حدأکثری تبلیغ کنند اما در ۱۴ خرداد به همه این دستور را دادند.

وی با اشاره به آیه ۳۷ سوره فصلت بیان داشت: نکته دوم این است که در تبلیغات اثبات شیء داشته باشید اما نفی ماعدا نه؛ در معرفی کاندیدای اصلح فقط او را معرفی کنید و نیاز نیست دیگران را نفی کنید زیرا همه کاندیداهای نظام هستند چه برای انتخابات ریاست جمهوری و چه برای شورای شهر و حتی اگر کسی کاندیدای مطلوب شما را تخریب کرد شما در فکر تلافی نباشید.

آیت‌الله مهدوی خاطرنشان کرد: نکته بعدی این است که در این مسیر مراقب دل‌هایتان باشید؛ در انتخابات‌ها وقتی رقابت‌ها تمام می‌شود افرادی که بصیرت زیادی ندارند کدورت‌هایی در دل‌شان باقی می‌ماند و این یکی از آفت‌های انتخابات است.

امام جمعه موقت اصفهان ادامه داد: تجربه‌ها نشان می‌دهد بعضی از افراد صحبت‌های ناشایستی می‌گویند و به دروغ و تهمت کاندیدای مورد نظر خود را تبلیغ می‌کنند؛ در این مسیر مراقب دل‌هایتان باشید چرا که باید دل‌هایتان صاف بماند و میدان رقابت نباید جای رفاقت را بگیرد؛ همه کاندیداها خوب هستند.

وی گفت: رسماً اعلام می‌کنم و در انتخابات گذشته نیز گفتم از اشخاص حمایت نمی‌کنیم؛ حمایت ما از «مجمع نیروهای انقلاب» است که متشکل از ۴۰ گروه انقلابی است که همه کنار هم هستند، رأی دادند و حمایت ما از اتحاد بین گروه‌ها است و گاهی افراد از اشخاص صحبت می‌کنند در صورتی که کاری به اشخاص نداریم و آنچه وظیفه ما است، حمایت از اتحاد است.

آیت‌الله مهدوی تأکید کرد: برخی از گروه‌ها به هر دلیلی به این اتحاد نپیوستند و تا ۲ روز قبل در جلسات از آن‌ها خواهش کردیم که فضای اتحاد کامل‌تر شود اما قبول نکردند در صورتی که برای ما محترم‌اند و به همه آن‌ها علاقه‌مندیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: وقتی یک گروه انقلابی به هر دلیلی از کل نیروهای انقلاب فاصله می‌گیرد خسارت است و بازتاب خوبی ندارد.

وی در خصوص نکته چهارم توضیح داد: نکته بعدی اصل امید است؛ اگر مردم امید پیدا کنند حضور آن‌ها جدی‌تر خواهد شد زیرا در ناامیدی افراد مأیوس می‌شوند و امری واضح است و اگر می‌خواهید بحث امید را بدون مبالغه نگاه کنید باید دیدتان را کلان کنید.

آیت‌الله مهدوی ادامه داد: نگاه کلان یعنی انقلاب را بعد از ۴۲ سال با اوایل آن مقایسه کنید و با این مقایسه متوجه می‌شوید قطار آن رو به جلو رفته و اقتدار کشور بیش‌تر شده و دشمن رو به افول رفته است و بیش از ۱۰ هزار بیانیه در خود آمریکا درباره افول آن نوشته‌اند.

15 thoughts on “اعلام حمایت رسمی آیت‌الله مهدوی از مجمع نیروهای انقلاب اصفهان+ فیلم

 1. مجتبی دهقانی says:

  بنده تا به الان انسان شریف تر از احمد رضا مصور ندیدم، از نزدیک باهاشون کار کردم واقعا ادم کار درستی هستن

 2. علی آقایاری says:

  من بعنوان رییس کارگروه جوانان واقوام وشانااستان حمایت حداکثری خودرادراصفهان اعلام وشبانه روزدرتبلیغ وازهیچ کمکی دریغ نکرده و نخواهم کرد. لبیک به مولای خودم آیت الله مهدوی…09132039426

 3. عبداله says:

  بزرگترین و بدترین عاملی که باعث دلسردی مردم از نظام میشود فساد مسولین دولتی است که خود دست دارزی به بیت المال میکنند آقا زادش خارج نشین مردم را تشویق به قناعت میکنند زندگی مجلل درست می کنند مردم را به ساده زیستی دعوت میکنند اینها با هم همخوانی ندارد انشاله به یاری امام زمان عج . آقای رئیسی با این بی عدالتی ها مبارزه میکنند و امید به زندگی و انقلاب در مردم تقویت میشود . انشاله

 4. مهدی شاهزیدی says:

  باید شهر اصفهان به اصیلان نه مهاجرین برگردد ومدیریت در تمام سطوح و منافع آن به همین اصیلان باز گردد و به مهاجرین که در این پنجاه سال گذشته به اصفهان آمده اند عوارض بسته بشه و در جهت بازسازی دوباره اصفهان استفاده بشود

 5. سید محمود رضوی says:

  بسمه تعالی: گرچه از پیشرفت شگرف در خیلی از جهات نمیشود چشم پوشی کرد ولی، در باب اقتصاد و معیشت جمع زیادی از مردم نجیب و مومن باید گامهای بلندی برداشته شود. ان شاءالله

 6. نجف کریمی says:

  همه کاندیدهااصلح،رییسی اصلح تر
  مصور. سامع. راشناخت نسبی دارم . هم ایثارگربودند هم شهیددادن .حتمی انقلابی موندن ودلسوز ماندگاران ایثار بوده ونمیگذارند خانواده های شهدا ،جانبازان وفرزندانشان که هنوز صدمات جنگ رابه دوش میکشند وفرزندانشان ازقشر درحال آسیب هستند.باسیلی صورتشان راسرخ نگه داشته اند. میسوزندودم نمیزنند. اگرهم دم بزنند. قنداقیهای زمان جنگ انها رادرک نمیکنند.. یکی ازجانبازان موجی باترکش در بدن ازعملیات رمضان بغض درگلو شنیده بود چندی میگفتند.برای اینهاتاکی کمسیون میگیرند !!!

 7. قاسم ستاری فرید says:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  «لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛ هیچ نیرو و توانى جز از سوى خداوند بلند مرتبه و بزرگ نیست‏.

  انصراف قاسم ستاری فرید کد ۱۷۲۱ از انتخابات شورای اسلامی شهر اصفهان و حمایت همه جانبه از لیست مجمع نیروهای انقلاب اسلامی

  فرایند انتخاب نامزدهای منتخب مجمع نیروهای انقلاب با برگزاری مصاحبه های تخصصی به بهترین شکل ممکن و با حضور کارشناسان محترم از حوزه و دانشگاه انجام پذیرفت که توفیق حضور در لیست ۱۳ نفره را نداشتیم و لیست مجمع با حمایت صاحبنظران و حضرات آیات در روزهای اخیر مواجه گردید که موجب هم افزایی و اتحاد برادران و خواهران در جبهه نیروهای انقلاب گردید.
  بدین وسیله از کلیه دست اندرکاران مجمع نیروهای انقلاب تشکر و قدردانی می نماییم و با توجه به سخنان حضرت آیت الله مهدوی اتحاد و همبستگی در سایه ولایت را مهمترین رمز موفقیت انقلاب می‌دانیم.
  همچنین از آحاد ملت شهید پرور اصفهان تقاضامندیم با مشارکت حداکثری در انتخابات از حضرت آیت الله رئیسی به عنوان نامزد اصلح در انتخابات ریاست جمهوری و از لیست مجمع نیروهای انقلاب در انتخابات شوراها حمایت نمایند.
  بسیار خوشحال و خرسندیم که از ابتدا تا انتها تمامی امکانات و ظرفیت ها چه در حوزه اجرایی و چه در حوزه مدیریتی را در خدمت به لیست مجمع نیروهای انقلاب که مورد حمایت معتمدین شهر نیز می باشد گذاشته و و این پشتیبانی تا انتها ادامه دارد و امروز به حول و قوه الهی انصراف خود را از انتخابات شورای اسلامی شهر اصفهان اعلام می نمایم.
  من الله توفیق
  قاسم ستاری فرید
  ۱۴۰۰/۳/۲۴

 8. بهرام توحیدی says:

  سلام،فرمایش حضرت آیت‌الله مهدوی مبنی برحمایت ازاتحاد نیروهای اسلامی وانقلابی بسیار اساسی وگرانمایه است وعلیرغم عدم شناخت بنده وتمایل به نیروهای جوانتر وپرانرژی تر(بنا بفرمایش مقام معظم رهبری)لیست را میپذیرم .

 9. میثم نصیری says:

  با سلام.
  به نظر بنده این گروه اصلحترین کسانی هستند که لایق نشستن بر کرسی های شورای شهر اصفهان میباشند.
  به امید پیروزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *